Кошик
4 відгуків
ул. Шевченко, 101, Хмельницький, Україна
+380 (67) 380-96-83
ООО "Стар Лайт Україна"

Сервіс, ремонт, гарантійне обслуговування обладнання для приготування кави


Неможливо уявити сучасний ритм життя без кави А якщо Ваш бізнес пов'язаний з реалізацією кави, постійний режим роботи допоможе підтримувати наш технічний відділ. Мешканці та підприємці Хмельницького та Хмельницької області при поломці можуть звернутися в сервіс кавоварок, а це автоматично означає, що Ви довірили Ваш кавовий апарат в надійні руки.
 

З якими несправностями може зіткнутися підприємець в роботі з кавовим обладнанням

  1. Не включається кавовий апарат. Можливими рішеннями може бути заміна або ремонт термодатчика, мікровимикача або пароблока.

  2. Протікає або підтікає вода. У такій ситуації найчастіше відбувається заміна прокладок, ущільнювачів, ремонт або чищення дренажного клапана.
  3. Протилежна труднощі, не йде вода. Знадобиться декальцинація, ремонт системної плати.
  4. Не меле каву. Наші техніки проводять ремонт кавомолки, заміну промолочных ножів.
  5. Кофемашина не гріє воду. В такому випадку, фахівці ремонтують/замінюють термодатчик або проводять декальцинацию системи.

В цілому, всі випадки поломок унікальні. Якщо ви не можете визначитися, в чому проблема і Ваше кавове обладнання не виконує поставлені функції, варто звернутися до кваліфікований сервісний центр.

Технічний відділ нашої компанії здійснює ремонтні роботи та сервісне обслуговування ТМ:
- Saeco
- Bianchi
- Delonghi
- Krups
- La Spaziale
- SanMarco

Наша адреса: м. Хмельницкий вул. Шевченко 101 
http://bit.ly/3EGLqaz

Телефон 067 3809683

Приймаємо на гарантійний ремонт обладнання ТМ Saeco, яке куплене в будь-якій точці України. Для прийому на гарантійний ремонт разом з обладнання необхідно обов'язково надати заповнений гарантійний лист з мокрою печаткою продавця.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner