Кошик
4 відгуків
ул. Шевченко, 101, Хмельницький, Україна
+380 (67) 380-96-83
ООО "Стар Лайт Україна"

Дегустація моносорт арабіка 100% від Buco High

ТОВ "Старлай Україна" радо оголошує про свою найновішу ініціативу - дегустацію нових моносортів арабіки з Мексики та Сальвадору. Як провідний постачальник українського ринку обладнання для пекарських цехів, компанія "Старлай Україна" завжди на пульсі останніх тенденцій у світі кави та постійно розширює свій асортимент, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів.

 

Мексика і Сальвадор прославилися своєю кавою, яка вважається однією з найкращих у світі. Досягнути виняткових смакових властивостей кави можливо завдяки унікальній кліматичній обстановці, родючій ґрунтовій основі та високій якості обробки зерен.

 

ТОВ "Старлай Україна" запрошує всіх зацікавлених ласунів та коннозаврів відкрити для себе нові смаки цих моносортів арабіки під час організованої дегустації. Професіонали з компанії "Старлай Україна" будуть поділитися інформацією про процес вирощування, збору та обробки цих зерен, а також нададуть поради щодо вибору оптимальних способів приготування кави для забезпечення найкращого смакового досвіду.

 

Учасники дегустації отримають унікальну можливість насолодитися багатогранністю смаків та ароматів кращих моносортів арабіки і покликані будуть поділитися своїми враженнями з представниками компанії "Старлай Україна". Не зважаючи на поєднання десятків різних смаків та нюансів, нове вироблення кави буде відрізнятися багатогранністю індивідуальності та якості.

 

Дегустація відбудеться на території шоуруму компанії "Старлай Україна" у зручний для вас час. Запрошуємо всіх на цю захоплюючу подію, де ви зможете не лише насолодитися неперевершеним смаком арабіки з Мексики та Сальвадору, але й поповнити свої знання і розширити горизонти у світі кави.

 

Не пропустіть цю нагоду відкрити для себе нові смакові грані кавового експерименту. Реєстрація відкрита на офіційному сайті "Старлай Україна".

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner